PROMOCJA   Z POLECENIA


To oferta skierowana do naszych dotychczasowych Klientów. Za każdego nowego Klienta, któremu Państwo polecą usługi księgowe naszego biura rachunkowego i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę na okres nie krótszy niż 12 miesięcy, otrzymają Państwo zniżkę w wysokości równowartości usługi za pierwszy miesiąc prowadzenia ksiąg rachunkowych poleconemu klientowi.


PROMOCJA   ZMIEŃ BIURO RACHUNKOWE


To oferta skierowana do naszych przyszłych klientów którzy chcieliby zmienić swoją księgowość. Proponujemy im w przypadku podpisania umowy na stałą współpracę na okres nie krótszy niż 12 miesięcy, usługi księgowe w cenie 50% wynegocjowanej wartości podstawowej usługi przez okres pierwszych 2 miesięcy.


PROMOCJA   MÓJ WŁASNY BIZNES


To oferta skierowana do Klientów, którzy zaczynają swój biznes. Dla wszystkich nowych podmiotów, które już powstały, lub zamierzają powstać, proponujemy naszą pomoc krok po kroku przy rejestracji działalności gospodarczej / firmy, konsultacje i optymalny wybór formy opodatkowania, oraz po podpisaniu umowy o stałą współpracę na okres nie krótszy niż 12 miesięcy, prowadzenie księgowości przez okres pierwszych 2 miesięcy ze zniżką 50%, a przez kolejne 2 miesiące ze zniżką 25%.